Taśmy rozprężne

W naszym asortymencie znajdziesz najwyższej jakości taśmy rozprężne, które stosować można przy uszczelnianiu różnych połączeń budowlanych. Ze względu na ich wszechstronność przydają się m.in. do ościeżnic okiennych, framug drzwi i elewacji, kołnierzy dachowych, a także kalenic. Wyjątkowe właściwości, jakie posiadają taśmy rozprężne, sprawiają, że z powodzeniem można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Chcąc uzyskać jak najlepszy efekt, warto pamiętać o dokładnym sprawdzeniu parametrów, co pozwoli na użycie odpowiedniej taśmy w konkretnej sytuacji.

Czym charakteryzują się taśmy rozprężne?

Tego rodzaju akcesoria są wykonane z elastycznej pianki poliuretanowej, nasączonej środkami impregnującymi. Dla optymalnego stosowania pakuje się je w formie sprężonej, ponieważ wraz z rozwijaniem rolki i ściąganiem warstwy ochronnej dochodzi pod wpływem temperatury do rozprężania materiału. Pragnąc uzyskać zadowalające rezultaty, zalecamy wybór taśmy we właściwym rozmiarze. Dzięki temu z łatwością będziesz mógł dopasować ją do szczeliny, którą zamierzasz zlikwidować, bez konieczności przycinania.

Niezawodna taśma rozprężna — starannie wyselekcjonowane produkty tylko u nas

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, oferujemy atrakcyjny asortyment obejmujący praktyczne taśmy rozprężne o różnych szerokościach. Jesteśmy przekonani, że z ich pomocą poradzisz sobie ze skutecznym uszczelnieniem drzwi, okien, kołnierzy dachowych, a także wielu innych elementów. Pamiętaj, że dla uzyskania zadowalającego efektu musisz odpowiednio przygotować izolowane powierzchnie — powinny one być jak najbardziej gładkie oraz dokładnie oczyszczone.

Wielozadaniowe taśmy rozprężne

Nie da się ukryć, że z uwagi na dużą wszechstronność tych akcesoriów mogą one być używane przy rozmaitych pracach budowlanych. Skorzystaj z nich przy uszczelnianiu elewacji czy też innych obszarów, w których konieczne jest zastosowanie solidnej izolacji. Zależy Ci na inwestycji w taśmę rozprężną w odpowiednim rozmiarze? Oferujemy szeroki asortyment produktów o różnej szerokości oraz wysokości pęcznienia. Zapraszamy do zakupów!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl