Reklamacje i zwroty

Zwroty

100% Gwarancja Zwrotu – Jeśli z jakichś powodów zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań dajemy Ci możliwość zwrotu nowego produktu bez podawania przyczyny. Do każdej przesyłki otrzymasz formularz zwrotu, który wypełniony odsyłasz wraz z produktem na nasz adres a my oddajemy Ci pieniądze.

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", możecie Państwo zwrócić zakupiony towar bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem bez uzgodnienia. Bardzo prosimy o poinformowanie nas o zamiarze zwrotu jeszcze przed odesłaniem towaru.

 

Reklamacje

 

Stawiając na pierwszym miejscu Państwa komfort i satysfakcję, staramy się reklamacje rozpatrywać w możliwie najkrótszym czasie. Celem usprawnienia procesu reklamacyjnego, prosimy o przesłanie emailem pęłnej informacji: osoba kupująca, numer faktury, rodzaj kupowanego towaru. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć obopólnie zadowalające rozwiązanie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl