Płotek przeciwśniegowy

Chociaż zimy w Polsce nie należą do zbyt śnieżnych, to zdarzają się okresy, w których potrafi spaść naprawdę dużo białego puchu. Warto przygotować się na tę sytuację i wyposażyć dach w niezbędne dodatki zapewniające bezpieczeństwo przechodniom czy przedmiotom znajdującym się przy domu. Płotki przeciwśniegowe to skuteczne rozwiązanie dla budynków o nachyleniu dachu większym niż 30 stopni. Dzięki nim ciężkie połacie śniegu mogą bezpiecznie zatrzymać się przed orynnowaniem, nie niszcząc go. W naszej ofercie przygotowaliśmy śniegołapy oraz łączniki płotków w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, w co warto się zaopatrzyć już dziś!

Śniegołap — niezbędny element wyposażenia każdego dachu

Śniegołapy przeznaczone są dla dachów o dużym nachyleniu, znajdujących się na domach wybudowanych np. w rejonach podgórskich. Dzięki nim mokry, rozpędzony śnieg nie spada na rynny, a tym samym — nie uszkadza ich, co zapobiega np. wiosennym przeciekom instalacji. Oferowane przez nas śniegołapy wykonane zostały z mocnej blachy powlekanej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do koloru dachu. Prosty montaż na wkręty ułatwia samodzielne zainstalowanie tego produktu.

Skuteczny rozbijacz do śniegu

Chcesz jeszcze lepiej zapanować nad dużą ilością białego puchu na dachu domu? Wybierz rozbijacz, dzięki któremu zbita masa mokrego śniegu zostanie podzielona na mniejsze, lżejsze i łatwiejsze do ewentualnego usunięcia partie. Wybierając dostępne w naszej ofercie rozbijacze, masz gwarancję trwałych, solidnie wykonanych i estetycznych produktów, które przetrwają niejeden sezon. Dzięki możliwości dopasowania ich do materiału, z którego zostało wykonane pokrycie domu, możesz jeszcze lepiej chronić obejście budynku przed niekontrolowanym zniszczeniem przez spadający śnieg.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich i wszystkich, którzy przechodzą zimą koło Twojego domu. Kup trwałe płotki przeciwśniegowe i rozbijacze do śniegu. W przypadku pytań — zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl