Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kątowniki do drewna ciesielskie

Prace ciesielskie – łączenie desek, krokwi wymagają użycia dobrej jakości kątowników. W tej kategorii znajdziesz wytrzymałe, wykonane z grubej blachy kątowniki i płaskowniki, dzięki którym szybko oraz trwale zespolisz za pomocą wkrętów ciesielskich drewniane elementy. Oferujemy bogaty wybór rozmiarów, pozwalający dobrać produkty do indywidualnych potrzeb i rodzaju wykonywanych prac.

Wytrzymałe kątowniki do drewna – postaw na sprawdzone, trwałe produkty dla profesjonalistów

Polecamy zimnowalcowane, ocynkowane ogniowo kątowniki z przetłoczeniem o zwiększonej sztywności – szczególnie przydatne podczas konstruowania krokwi dachowych z ciężkich belek oraz łączenia elementów drewnianych z betonowymi. Zastosowanie kątowników ciesielskich pozwala uprościć konstrukcję i oszczędzić czas potrzebny do jej wykonania. Ekonomiczne opakowania, jak również dołączony do każdego produktu opis sprawiają, że z łatwością wybierzesz interesujący się detal.

Jak dopasować kątownik ciesielski do typu konstrukcji, którą wykonujemy?

Wybór odpowiedniego elementu spajającego zależy od kilku czynników – między innymi od wagi komponentów, geometrii połączenia, wielkości i kierunku obciążeń czy estetyki. Zimnowalcowane ocynkowane kątowniki z przetłoczeniem, które znajdziesz w naszym sklepie cechuje odporność na korozję oraz duża dokładność wykonania. Dzięki temu możesz stosować je także tam, gdzie drewniane elementy będą widoczne dla obserwatora.

Zapraszamy do zakupu kątownik z przetłoczeniem, płytek perforowanych oraz wieszaków belki

W odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania naszych Klientów dbamy o to, aby oferowany asortyment kątowników ciesielskich do drewna był wciąż powiększany, a stany magazynowe – stale wysokie. Oprócz dużej różnorodności produktów proponujemy fachowe doradztwo w kwestii ich wyboru. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl