Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szukasz materiału, którego możesz użyć jako wstępnego krycia dachu wentylowanego lub nieocieplonego? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości folie paroprzepuszczalne, które cechuje wyjątkowa wytrzymałość – są one odporne na rozrywanie oraz oddziaływanie promieniowania UV. Wykorzystanie produktu pozwoli zachować zdrowy klimat w Twoim domu. Sprawdź dostępne rodzaje!

Łatwość w montażu i szereg zalet folii paroprzepuszczalnych

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego folie paroprzepuszczalne są bardzo łatwe w montażu, a ułożenie ich w docelowym miejscu nie zajmuje dużo czasu. Folie doskonale sprawdzają się jako wstępne krycie dachów spadzistych wentylowanych, jak również tych nieocieplonych. Zapoznaj się ze szczegółami technicznymi i przekonaj się, dlaczego warto zamówić folie paroprzepuszczalne w sklepie Galdom.com.pl. Zapraszamy!

Technologia zastosowana w foliach paroprzepuszczalnych

Niskoparoprzepuszczalne perforowane folie dachowe, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Galdom.com.pl, powstały dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Folia zbudowana jest z obustronnie powlekanej tkaniny polimerowej. Jej struktura zapewnia ekstremalnie wysoką wytrzymałość między innymi na rozrywanie. Oprócz tego wyrób wykazuje ponadprzeciętną odporność na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Dodatki stabilizacyjne sprawiają, że folia jest odporna na promienie słoneczne nawet przez 2 miesiące. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zamówić folię paroprzepuszczalną w naszym sklepie!

Zastosowanie folii paroprzepuszczalnych w praktyce

Folie paroprzepuszczalne znajdują zastosowanie jako wstępne krycie spadzistych dachów wentylowanych oraz tych nieocieplonych. Nie zaleca się wykorzystywania produktu w dachach z pełnym deskowaniem, a także nie powinien stykać się bezpośrednio z ociepleniem. Do pełnego montażu pokrycia dachowego na folii należy zastosować łaty i kontrłaty. Zapoznaj się z dostępnymi w naszym sklepie rodzajami folii paroprzepuszczalnej – zamów z wygodną dostawą do domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl