Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wilgoć gromadząca się wewnątrz ścian czy stropów sprzyja rozwojowi grzybów oraz pleśni, co nie tylko powoduje powstawanie nieestetycznych plam, lecz także jest niekorzystne dla zdrowia osób przebywających w budynku. Jej usunięcie bywa zaś kłopotliwe i może wiązać się nawet z koniecznością nieplanowanego remontu. Skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią stanowi na szczęście folia paroizolacyjna, którą proponujemy w naszym sklepie. Dzięki niej uchronisz się przed powstawaniem grzybów czy pleśni, a tym samym naruszeniem warstwy termoizolacyjnej budynku.

Zastosowania folii paroizolacyjnej

Folia paroizolacyjna, którą proponujemy w naszym sklepie, znajduje zastosowanie przede wszystkim w stropach i poddaszach w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych, zapewniając skuteczną ochronę przed wilgocią. Ponadto oferowane produkty sprawdzają się też w ścianach pomieszczeń, w których gromadzi się zwiększona ilość pary wodnej. Nasza folia paroizolacyjna jest niezwykle łatwa w montażu z pomocą specjalistycznej taśmy klejącej.

Zalety folii paroizolacyjnej z naszego sklepu

Proponowana folia paroizolacyjna odznacza się wyjątkowymi właściwościami pozwalającymi na wykonanie skutecznej termoizolacji, ale na tym nie kończą się jej zalety. Nasze produkty są również bardzo wytrzymałe i odporne na rozrywanie, a niektóre z nich wyposażono dodatkowo w warstwę aluminiową, która zapobiega utracie ciepła. Warto zwrócić szczególną uwagę na Paroizol Activ, folię paroizolacyjną usuwającą nadmiar pary wodnej za pomocą inteligentnych zaworów. Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Oferta folii paroizolacyjnej oraz wielu innych produktów

W naszym sklepie proponujemy najwyższej jakości folie paroizolacyjne oraz inne produkty budowlane, stale poszerzając ofertę, aby spełniać oczekiwania wszystkich Klientów. Zapewniamy atrakcyjne ceny, a także w pełni indywidualne podejście do każdego zamówienia. Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i doradzą, jaką folię paroizolacyjną wybrać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl