Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Akcesoria kalenicy

Chociaż podstawowym, najbardziej oczywistym zadaniem dachu jest zapobieganie przedostawaniu się opadów atmosferycznych do wnętrza budynku oraz jego wychładzaniu, to pokrycia dachowe pełnią też kilka innych funkcji. Należy do nich na przykład odprowadzanie wilgoci z poddasza, a do tego konieczna jest właściwa konstrukcja złożona z niezbędnych elementów. Jednym z nich jest zaś kalenica — by spełniała swoje zadanie, potrzebne są specjalne akcesoria, które oferujemy w naszym sklepie.

Solidna taśma kalenicowa do dachów skośnych

Jednym z akcesoriów niezbędnych do odpowiedniego wykonania kalenicy dachowej jest taśma kalenicowa. To produkt służący przede wszystkim do odprowadzania wilgoci gromadzącej się pomiędzy dachówką a membraną. Bez niej para wodna pozostanie pod połacią dachową, sprzyjając powstawaniu szkodliwych dla zdrowia grzybów oraz pleśni, które dodatkowo wpływają negatywnie na trwałość dachu. W naszym sklepie proponujemy więc różne rodzaje taśm kalenicowych cechujących się znakomitą wytrzymałością, skuteczną wentylacją, a także ochroną przed wnikaniem wody czy pyłów.

Nie tylko taśma kalenicowa — pozostałe akcesoria z naszego sklepu

Oferta naszego sklepu obejmuje nie tylko solidne taśmy kalenicowe w różnych kolorach, lecz także inne akcesoria przydatne podczas przygotowywania kalenic. Proponujemy na przykład uchwyty służące do pewnego montażu gąsiorów do łat kalenicowych lub grzbietowych oraz aluminiowe denka stanowiące trwałe, a zarazem stylowe zakończenie grzbietu dachu. Nasze produkty wyróżniają się doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne, gwarantując wieloletnią eksploatację.

Taśmy kalenicowe, denka, wsporniki i nie tylko

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma trwałość konstrukcji dachowej dla solidności całego budynku, dlatego oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości pozwalające na stworzenie wytrzymałego dachu na wiele długich lat. Od taśm kalenicowych, przez klamry gąsiorów ceramicznych, po wsporniki łat — zapraszamy do kontaktu zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane!

Akcesoria kalenicy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl